31.07.2017

Deti, príďte sa k nám zabaviť!

Knižku Ako išlo vajce na vandrovku poznajú nielen deti, ale aj ich rodičia, ba i starí rodičia. Je to jedna z najznámejších slovenských rozprávok, na ktorej vyrastali už viaceré generácie.  Zámerom autorky Márie Čechovičovej  na jej napísanie bolo propagovať dobro, priateľstvo a vzájomnú pomoc. A tak vznikli  zábavné príbehy vandrujúceho vajíčka so zvieratkami, o poriadkumilovnosti, dobroprajnosti a o tom, že si treba pomáhať.

Práve na motívy  knižky Ako išlo vajce na vandrovku pripravilo divadlo KBT predstavenie pre najmenších s názvom Veselá vandrovka. Uskutoční sa v pondelok 31. júla o 9.00 h v divadelných priestoroch Mestskej knižnice v Piešťanoch.

Pozývame všetky deti! Herečky Barbora Krajč Zamišková a Viktória Jenčková sa na vás tešia.