Jubilejný Oriešok s pravidelným hosťom

Festivalové podujatia sú príležitosťou na stretnutie sa s významnými osobnosťami z oblasti tvorby pre deti. K takýmto osobnostiam nesporne patrí aj populárna slovenská herečka Zuzana Kronerová, ktorú opäť privítame na festivale Zázračný oriešok. Za ostatné dva roky, ktoré uplynuli od jej ostatnej návštevy, pribudlo na konto herečky viacero zaujímavých úloh v divadlách i filme. A nielen to. Začiatkom roka jej prezident Andrej Kiska udelil Rad Ľudovíta Štúra I. triedy.

Pozývame vás na stretnutie so Zuzanou Kronerovou, ale aj Tatianou Štreberovou a režisérkou Táňou Tadlánkovou na podujatie nazvané Babka a kocúrik Gíra. Rozprávanie a počúvanie o šťastnom spolunažívaní spisovateľky a kocúrika sa uskutoční v stredu 23. mája o 10.00 h v piešťanskom hoteli Magnólia.

V ten istý deň večer o 18.30 h sa so Zuzanou Kronerovou  a ďalšími hosťami stretneme ešte raz, tentokrát v priestoroch Mestskej knižnice v Piešťanoch - na prezentácii slovenskej a českej rozhlasovej tvorby nazvanej V krajine rozhlasových zázrakov.
Detská knižnica