Pozývame vás na výstavy v knižnici

Mestská knižnica mesta Piešťany si pre svojich malých i veľkých návštevníkov pripravila v decembri zaujímavé a výnimočné výstavy.

Premeniť sa na človeka so zdravotným, sluchovým alebo telesným postihnutím, na dieťa s autizmom, mutizmom, či Downovým syndrómom, môžete vy alebo vaše ratolesti na výstave Zmysel to má aj bez zmyslov, ktorá výnimočným a hravým spôsobom predstavuje knihy pre a o deťoch s postihnutím. Výstava potrvá do 20. decembra 2018.

Výstavu slovenského výtvarníka Dávida Ursinyho s názvom Rozprávkové Vánoce/Pohádkové Vianoce si môžete pozrieť do 31. decembra 2018. Výstava pozostáva z vianočných ilustrácií, ktoré nájdete v knižkách Jorinda a Joringel a Pohádky vánočního zvonku.

Chcete vedieť, ako kedysi vyzerala jedna z najstarších svetových metropol? Ak vás zaujíma história nielen slovom ale aj obrazom, určite nepremeškajte výstavu skvelej českej ilustrátorky Sylvy Francovej inšpirovanú jej vlastnou, autorskou knižkou s názvom Áďa spadla do kanálu aneb Putování dávnou Prahou. Pozrieť si ju môžete v priestoroch knižnice do 31. decembra 2018.

Srdečne vás pozývame na prehliadku výstavy Farebný svet fantázie, významných  slovenských a českých ilustrátorov Vladimíra Krála, Ďura Balogha, Daniely Olejníkovej, Martiny Matlovičovej, Kataríny Ilkovičovej, Kataríny Gasko, Márie Nerádovej a Emílie Jesenskej. Príďte si spolu s deťmi, kamarátmi či známymi oddýchnuť do priestorov našej - vašej knižnice. Určite sa nielen zabavíte, ale i poučíte. My len pripomíname, že výstavu si môžete pozrieť do 31. decembra 2018.

Všetky výstavy nájdete v priestoroch Mestskej knižnice mesta Piešťany. Tešíme sa a vás.