Roman Brat osobne predstaví svoje knihy

Neprehliadnuteľnou osobnosťou slovenskej literárnej tvorby pre deti je spisovateľ Roman Brat. Našu knižnicu navštívi v pondelok 13. novembra, pričom budete mať šancu stretnúť sa s ním hneď na dvoch podujatiach. Prvé z nich začne už o 9.00 h a prostredníctvom neho sa deti zoznámia s autorovou knižnou novinkou, Rozprávka o veštcovi a starej krivde. Druhé podujatie začne o 10.30 h a na ňom sa bude prezentovať slovenské, ale i české vydanie knihy Zlo nemá na kúzlo. Okrem toho, že sa o knihách dozviete rôzne zaujímavé informácie a "pikošky", môžete sa autora spýtať na všetko, čo vás bude zaujímať.

Ak ste tieto knihy ešte neprelúskali, môžete si ich požičať u nás v knižnici na Oddelení pre deti a mládež, alebo si ich zakúpením môžete obohatiť svoju knižnicu. Nemusíte pritom hľadať v kníhkupectvách, pretože knihy budú k zakúpeniu dostupné priamo na podujatiach.

Spolu s Romanom Bratom sa na Vás tešíme v Mestskej knižnici, Školská 19 už tento pondelok 13. novembra 2017 o 9.00 h a 10.30 h!