Stretnutia s Ester a Milanom Starými

Tvorba  českého autorského páru Ester a Milana Starých je u detských návštevníkov našej knižnice veľmi obľúbená.  Aj preto sme oboch opäť pozvali do Piešťan, aby obohatili aktuálny deviaty ročník projektu Keď čítanie je čtení svojimi aktivitami.

Vo štvrtok 12. októbra  o 9.30 h bude robiť spoločnosť Milanovi Starému česká spisovateľka Lenka Rožnovská, ktorá je autorkou kníh Strašidýlko z aktovky a Mobilmánie v pohádkové říši.

O pol hodinu neskôr,  o 10.00 h, Ester Stará predstaví svoju knižku Chrochtík a Kvikalka.

Popoludní  o 14.00 h obaja manželia Starí nám porozprávajú zaujímavosti z ich tvorivej domácnosti.

Všetky tri podujatia sú spojené s workshopom. Súčasťou popoludňajšej besedy bude aj výstava ilustrácií.

Srdečne vás pozývame!