19.02.2019

Víťazi Slovak Press Photo 2018 v knižnici

V utorok, 19. februára o 18.00 hodine sa vo výstavných priestoroch našej knižnice uskutoční vernisáž víťazných fotografií 7. ročníka súťaže novinárskej fotografie s názvom Slovak Press Photo 2018. Vďaka spolupráci s Rotary Clubom Piešťany tak budú môcť milovníci fotografie vidieť to najlepšie, čo vzniklo v rámci kategórií ako napríklad Príroda a životné prostredie, Aktualita, Reportáž či Dlhodobý dokument. Opäť nebudú chýbať témy týkajúce sa aktuálnych problémov životného prostredia, politickej scény či sociálnych problémov a, samozrejme, víťazi jednotlivých kategórií:

Michal Babinčák, Richard Dömös, Alexander Rehorovský, Lucia Busfyová, Katka Líšková, Gabriela Teplická a ďalší.  Všetkých vás srdečne pozývame, bude sa na čo pozerať.