21.12.2017

Winterparáda - Deti, pozývame vás do Elektrárne!

 

 

štvrtok 21. 12. o 15.00 h
Deti, pozývame vás do Elektrárne!

Vianočný tvorivý mišmaš ťa čaká 21. decembra o 15.00 h.  Stretneme sa v piešťanskej Elektrárni, kde budeme spolu čítať, tvoriť a zabávať sa. Príď si vyrobiť  vianočné ozdoby podľa vlastnej fantázie! Môžeš použiť šablónu, nožnice, lepidlo, farbené i ozdobné papiere a samozrejme vlastné nápady a fantáziu. To čo si vyrobíš, si môžeš zobrať domov. Tešíme sa na teba!

piatok 22. 12. od 11.00
Zábava v Elektrárni pokračuje...

Príď 22. decembra do Elektrárne a môžeš sa s nami tvorivo zabaviť.

O 11.00 h ťa čaká Kocúr Leonardo

Ryšavý kocúr Leonardo nie je nijaká vymyslená rozprávková bytosť. Pôsobí úplne ako živý, ba priam naozajstný. Je doslova miláčikom domácnosti a môže sa ľahko stať aj členom tej vašej rodiny. Preto máme pre vás pripravené veselé čítanie z tejto knižky a krásnu maľovanku pre najmenších.

O 13.00 h  Reťaz priateľstva

Pridaj sa aj ty a vystrihni si svojho snehuliaka priateľstva, môžeš si ho odniesť domov alebo ho pripojíš k papierovej reťazi tak ako tvoji kamaráti. S pomocou mamičky alebo babičky to zvládnu aj naši najmenší. Srdečne vás pozývame na vianočné tvorenie.

O 15.00 h Vianočná koleda

Nenechajte sa strhnúť predvianočným zhonom, príďte si oddýchnuť a zabaviť sa na tvorivé dielne vo sviatočnej nálade. Vianočná skladačka z papiera poteší deti každého veku. Budeme sa si čítať, hrať sa , tvoriť a vymýšľať vianočné všeličo.
Detská knižnica