09. 07. 2014

Zábavný prázdninový pondelok s Martinou Moravcovou

Prázdniny sú v plnom prúde a pre deti, ktoré počas nich oddychujú od školy sme v knižnici vymysleli zaujímavý program. V pondelok 14. júla o 9.30 h je pre všetkých pripravené veselé divadielko O siedmich kozliatkach, po ňom o 13.00 h na detských návštevníkov čaká dobrodružné popoludnie s výstavou Vlada Krála a knihou Vianočné mystérium. V ten istý deň o 13.30 h k nám príde olympijská plavkyňa Martina Moravcová, ktorá malým zvedavcom prečíta rozprávku a porozpráva zaujímavé príhody z vody. Nasledovať bude tvorivý workshop, na ktorom si spolu vytvoríme symbol nášho mesta.

Už teraz srdečne pozývame všetky deti a ich rodičov na pondelkové podujatia do knižnice, na ktorých určite nebude núdza o zábavu, tvorivosť aj poučenie. Tešíme sa na vás.