40 rokov legendárnej dvojice

Dátum oznamu: 02. 01. 2023

Nazrite do tvorby Milana Lasicu a Júliusa Satinského prostredníctvom výstavy 40 rokov L+S, ktorá mapuje cestu legendárnej dvojice od prvého stretnutia. Zaspomínate na ich tvorivé začiatky, účinkovanie v Štúdiu L + S, v Divadle na korze, na Novej scéne a ďalších. Čakajú vás aj doteraz nezverejnené fotografie z inscenácií, ale aj z rôznych podujatí a stretnutí dvojice s osobnosťami českej i slovenskej divadelnej kultúry.

Výstava je sprístupnená v Piešťanskom informačnom centre na Pribinovej 2, počas otváracích hodín utorok – piatok od 9.00 h do 17.00 h a potrvá do konca januára 2023.

Prebieha v spolupráci s Divadelným ústavom Bratislava a Štúdiom L + S a je realizovaná s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín - KULTMINOR. Viac informácií sa dočítate v detaile podujatia.

Srdečne Vás pozývame!