Anita van Saan: Malý prírodovedec príručka

Ak trávite najradšej čas vonku, pozorovaním prírody, tak potom je táto príručka vašim nevyhnutným spoločníkom na potulkách prírodou počas všetkých ročných období. Môžete si ju vziať zo sebou a zaškrtnúť si čo všetko objavíte v parku, v lese,  na záhrade , na lúkach i poliach.  Či už budete pozorovať včielky, búrku, jesennú hmlu, podivné útvary na listoch,  stromy v jesennom šate, zbierať hríby alebo zazriete vrtkú veveričku - táto príručka sa vďaka vašim kresbám , záznamom a nazbieraným prírodninám zmení na veľmi osobný a osobitý album vašich dobrodružných a poznávacích potuliek prírodou. Malý prírodovedec príručka od Anity van Saan je dostupná v našom knižnom fonde. Tak neváhajte a príďte si ju k nám požičať.  Kúpu knižky z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.