Anita van Saan / Malý prírodovedec príručka

Dátum oznamu: 09. 11. 2020

Ak trávite najradšej čas vonku, pozorovaním prírody, tak potom je táto príručka vašim nevyhnutným spoločníkom na potulkách prírodou počas všetkých ročných období. Môžete si ju vziať zo sebou a zaškrtnúť si čo všetko objavíte v parku, v lese,  na záhrade , na lúkach i poliach.  Či už budete pozorovať včielky, búrku, jesennú hmlu, podivné útvary na listoch,  stromy v jesennom šate, zbierať hríby alebo zazriete vrtkú veveričku - táto príručka sa vďaka vašim kresbám , záznamom a nazbieraným prírodninám zmení na veľmi osobný a osobitý album vašich dobrodružných a poznávacích potuliek prírodou. Malý prírodovedec príručka od Anity van Saan je dostupná v našom knižnom fonde. Tak neváhajte a príďte si ju k nám požičať.  Kúpu knižky z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.