Buvik prebúdza tvorivosť v najmenších deťoch

Vydavateľstvo BUVIK sa už takmer tridsať rokov špecializuje na začínajúceho čitateľa. Svoju pozornosť zameriava na najlepšie diela našich autorov ako opozíciu vydávania komerčnej zahraničnej detskej literatúry. Pre najmenšie deti, v ktorých ešte drieme neprebudená tvorivosť, prináša tie najkrajšie klasické i autorské rozprávky, básničky, pesničky a hádanky. Najmenší ešte nepoznajú písmenká a o to náročnejší sú na čítanie obrázkov. Preto si do „buvipriestoru“ volajú múdrych a talentovaných ilustrátorov. Na Zázračnom oriešku v roku 2020 vydavateľstvo Buvik nesmelo chýbať. Rozprávali sme sa s jeho zakladateľkou a vydavateľkou Máriou Števkovou. Video nájdete v sekcii Knižnica online – Zázračný oriešok 2020 alebo na nasledujúcom odkaze: video môžete zhliadnuť tu.