Čakajú na vás nové knižné príbehy

Dátum oznamu: 07. 01. 2022

Vďaka podpore Fondu na podporu umenia sme mohli nakúpiť pre našich čitateľov naozaj rôzne najnovšie knižné tituly. V našej knižnici chceme zabezpečiť taký knižničný fond, ktorý dokáže uspokojiť potreby našich čitateľov rôznych vekových skupín, či už ide o deti v predškolskom a školskom veku, študentov stredných a vysokých škôl, ľudí v produktívnom veku so širokým spektrom záujmov a odborných znalostí a požiadaviek. Aj v novom roku ste si môžete u nás požičať tituly od slovenských i zahraničných autorov, ktoré vyšli s podporou Fondu na podporu umenia, ako napríklad: Potok pod potokom – Dušan Dušek, Hop alebo trop: Rozhovor s dramatikom – Ľubomír Feldek, Ako sme kedysi žili – Zora Mintalová Zubercová, Syn tisícich otcov – Valter Hugo Mäe, Duna – Frank Herbert a mnoho ďalších.