Kde bolo, tam bylo, bola raz jedna Gerda…

Dátum oznamu: 10. 09. 2021

Počas podujatia Piešťanský knihovar II vás pozývame v sobotu 11. septembra 2021 od mestskej knižnice na dramatizované čítanie inšpirované tvorbou Adriana Macha. O 10.30 h vás čaká príbeh o najšťastnejšej veľrybe v oceáne, ktorá sa vydá na plavbu šírym oceánom Kde bolo, tam bylo, bola raz jedna Gerda… Následne bude program pokračovať na výtvarných aktivitách o 11.15 h.
Workshop Pohádky a rozprávky Adriana Macha je inšpirovaný knižnými ilustráciami od Adriana Macha. Výtvarné aktivity Podmorská speváčka Gréta sú spojené aj s prezentáciou knihy slovenskej spisovateľky Andrey Gregušovej, ktorá hravým spôsobom odkrýva deťom jednu z najvážnejších súčasných tém, ktorou je znečisťovanie oceánov.

Podujatie je realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín - KULTMINOR.

Príďte, tešíme sa na vás.