Materské školy v premenách času

Dátum oznamu: 06. 10. 2022

Záver prvého októbrového týždňa patrí v našej knižnici materským školám. Celoslovenská odborná konferencia s medzinárodnou účasťou s názvom Materské školy v premenách času sa síce udomácni najmä v piešťanskom Dome umenia, no tvorivé dielne, workshopy, diskusné fóra a odborné prednášky budú súčasťou chodu aj u nás. Vo štvrtok 6. októbra od 13.00 h do 17.00 h a v piatok 7. októbra od 9.00 h do 12.00 h tak bude celá naša knižnica priestorom pre podnetné diskusie, tvorivé činnosti, ale aj riešenie legislatívnych otázok či pohľad psychológa na predprimárne vzdelávanie.

Vstup na konferenciu je možný iba registrovaným účastníkom. Zároveň sa ospravedlňujeme našim čitateľom za dočasné zníženie komfortu pri návšteve knižnice.