Nové opatrenia od 29. októbra 2021

Dátum oznamu: 29. 10. 2021

Knižnica poskytuje svoje služby návštevníkom podľa Vyhlášky č. 253/2021 Úradu verejného zdravotníctva, z tohto dôvodu je pri vstupe do budovy Mestskej knižnice mesta Piešťany potrebné dodržiavať nasledovné opatrenia:

1. Vstup a pobyt v budove je možný len s prekrytím horných a dolných dýchacích ciest respirátorom FFP2.

2. Pri vstupe do budovy použite dezinfekciu na ruky.

3. K výpožičnému pultu pristupujte po jednom, zachovávajte odstupy minimálne 2 metre a 15m² na jedného návštevníka (neplatí pre členov spoločnej domácnosti).

Pri realizácii hromadných kultúrnych podujatí sa riadime COVID automatom. Režim na podujatiach zvažujeme individuálne. Viac informácií o režimoch na jednotlivých podujatiach nájdete v kalendári podujatí na www.kniznica.sk
V prípade podujatí určených pre školské kolektívy nie je možné miešať kolektívy. Veríme, že aj tieto obmedzenia spoločnými silami prekonáme a prispejeme tak k tomu, aby sme vám naše služby mohli poskytovať v plnom rozsahu.

Tešíme sa na vás.