Odovzdali sme ceny deťom, ktoré šli hľadať rozprávku

Dátum oznamu: 24. 06. 2022

Počuli ste už O deťoch, ktoré šli hľadať rozprávku…? My áno a dokonca sme ich aj na vlastné oči videli! V utorok 21. júna sa totiž uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie medzinárodnej výtvarnej súťaže, ktorá bola vyhlásená pri príležitosti 100. výročia narodenia Kláry Jarunkovej. Okrem prvých troch miest v kategórii ZUŠ a ZŠ, boli udelené aj špeciálne ceny deťom zo ZUŠ v Žarnovici za prepracované plastiky a ďalšie ceny udelili Rozhlas a televízia Slovenska, Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANA, Literárne informačné centrum, Mestská knižnica mesta Piešťany, vydavateľstvá BUVIK, TRIO Publishing, SPN – Mladé letá, Verbarium a Geniuso hovoriace knihy. Ocenené práce si k nám môžete prísť pozrieť do 7. júla 2022.

Realizáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. XII. ročník.