Online konferencia aj s našou knižnicou

Dátum oznamu: 07. 05. 2020

Dnes, 7. mája 2020, sa uskutoční online konferencia s názvom Čítanie v kríze: Akcia v knihe - kniha v akcii. Organizuje ju BIBIANA, medzinárodný dom umenia pre deti v Bratislave - Centrum čítania. Cieľom konferencie je prezentovať možnosti kultivovaného čítania, ako do čítania zapojiť predstavivosť, celú rodinu a podobne.

Prvým bodom programu je prezentácia online činnosti knižníc, medzi ktorými uvidíte aj aktivity našej knižnice. Súčasťou konferencie budú rozhovory s Petrom Galdíkom, dramaturgom Bratislavského bábkového divadla a Izabelou Stehlíkovou, tanečnou pedagogičkou. V závere uvidíte prednášky psychoterapeuta Zoltána Mátyusa a vedeckej pracovníčky Ústavu slovenskej literatúry SAV, Timotey Vráblovej.

Konferencia začína o 17.00 hodine a vy si ju môžete pozrieť na Youtube.