Poďte s nami zažiť Deň s rozprávkou!

Dátum oznamu: 06. 04. 2022

Už v máji nás čaká XII. ročník nášho festivalu Zázračný oriešok, no jeho atmosféru si môžete vyskúšať už v sobotu 9. apríla 2022 od 10.30 h. na podujatí Deň s rozprávkou v trnavskom kultúrnom centre Malý Berlín.

V tento rozprávkový deň si predstavíme tohtoročné rozhlasové súťažné tituly. Malých aj veľkých zabaví divadelné predstavenie na motívy knihy Jána Uličianskeho: Pán Nápad zachraňuje svet. Čaká nás tvorivý workshop pre deti na motívy tejto knižky a premietanie nového animovaného seriálu Jakub a Flip z dielne RTVS. Výstavou svojich knižných ilustrácií sa predstaví  tvorkyňa ceny Zázračný oriešok 2022 Adela Režná.

Tešíme sa na Vás!

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. XII. ročník. Festival a jeho sprievodné podujatia pre Vás pripravuje Mestská knižnica mesta Piešťany v spolupráci s Mestom Piešťany, RTVS a Trnavským samosprávnym krajom.