Rozhovor s Norou Gill

Dátum oznamu: 29. 06. 2021

Pozrite si rozhovor s Norou Gill, riaditeľkou slovenskej pobočky CzechTourism, ktorá bola hostkou vernisáže výstavy Poďme objavovať Česko a Slovensko. Je realizovaná s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín – KULTMINOR a potrvá do 17. septembra 2021. Bude mať množstvo sprievodných podujatí pre deti i dospelých: divadelné predstavenia, náučné kvízy, komentované prehliadky, prezentácie historických a turistických zaujímavostí Čiech a Slovenska, premietanie videoprezentácií Výstava bude mať množstvo sprievodných podujatí pre deti i dospelých: divadelné predstavenia, náučné kvízy, komentované prehliadky, prezentácie historických a turistických zaujímavostí Čiech a Slovenska, premietanie videoprezentácií a mnohé ďalšie.

Video nájdete tu.