Rozprávková nedeľa v knižnici

Dátum oznamu: 02. 09. 2021

Začiatok školského roka bude v mestskej knižnici nabitý divadlom a výtvarnými aktivitami. V nedeľu 5. septembra 2021 o 10.30 h sa v klasicky marionetami hranej rozprávke O zlatej rybke dozviete, ako sa chudobný rybár Giuseppe a jeho žena Margarita zapletú s kúzelnou rybkou. Tiež o tom, čo z toho nakoniec cez chalupy, vily, hrady a paláce vzíde. Budú potrestaní alebo nájdu pochopenie a múdrosť? Tak to už sa nechajte prekvapiť...
Po divadielku bude rozprávková zábava pokračovať o 11.15 h na tvorivých aktivitách.
Čakajú vás workshopy na motívy detského časopisu Bublina Zuzanka a Pudingová víla a motívy knihy Márie Ďuríčkovej Janko Hraško - Kulihrášek. Taktiež sa dozviete viac o literárnej tvorbe Jana Wericha.

Príďte, tešíme sa na vás!

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Zaži knihu.