Tiché putovanie. Knihy rozprávajú obrázkami /workshop

Dátum oznamu: 15. 12. 2020

streda 16. decembra 2020 o 10.00 h

Zdá sa Vám nemysliteľné, aby bola knižka pre deti bez slov? Ak áno, príďte k nám na zážitkový workshop Knihy rozprávajú obrázkami a zoznámte sa s „tichými knihami “. Tieto obrázkové knihy jedinečným spôsobom aktivizujú čitateľa. Vizuálnou formou komunikujú príbehy, tlmočia emócie, uvádzajú čitateľa do sveta snov, fantázie, ale aj sprostredkovávajú reálie či fakty. Pripravený zážitkový workshop je sprievodným podujatím k výstave Tiché putovanie. Bude inšpirovaný témou putovania a cestovania po vode a vo vode. Výstava vznikla v spolupráci s BIBIANOU, medzinárodným domom umenia pre deti. Podujatie je súčasťou projektu Vitajte v našom svete VIII a realizuje sa s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR.