Víkend plný divadla pre najmenších

Dátum oznamu: 12. 08. 2021

Počas Piešťanského knihovaru sme si pre najmenších pripravili rôzne divadielka.
V sobotu 14. augusta vám zahrá divadlo PIKI divadelné predstavenie na motívy knihy Dušana Tarageľa Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov. Divadielko Paskudárium začne aj pre malých paskudníkov o 10.30 h v mestskej knižnici.

V Sade Andreja Kmeťa o 11.00 h. sa na vás teší Miroslav Mihálek, ktorý vás zoznámi s ježkom Jožkom a jeho včelami v divadelnom predstavení Záhadný roj včielok na motívy knihy Simony Čechovej Včelár Jožko. Príďte spoznať osamelého ježka Jožka, ktorý sa vyberie do sveta a narazí na záhadný roj včiel, o ktorých sa dozvie veľa zaujímavostí.

V prípade nepriaznivého počasia sa divadelné predstavenie bude konať v Piešťanskom informačnom centre, Pribinova 2.

V nedeľu 15.augusta o 15.00 h si pre vás divadlo ŠiBe pripravilo divadelné predstavenie Prázdniny s Maxom a Leou na motívy knihy Jána Uličianskeho Max a Lea. Divadielko sa bude konať v priestoroch komunitného centra Apolin, ktoré sídli v budove Kursalonu, Beethovenova 5. 

Tešíme sa na vás počas víkendu na Piešťanskom knihovare.

Podujatie je realizované s finančnou podporou oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany a Ministerstvom dopravy a výstavby Slovenskej republiky.
Newsletter
Detská knižnica