Víkend v knižnici sa začína!

Milí naši malí i veľký čitatelia, milí rodičia, starý rodičia a ďalší priaznivci, tešíme sa, že spoločné zážitkové víkendy v našej knižnici sa opäť začínajú! V sobotu 21. novembra o 10.30 h. spolu privítame divadlo ŠiBe, ktoré nám zahrá divadelné predstavenie s názvom Spolu to zvládneme na motívy knižky Jána Uličianskeho Max a Lea o súrodeneckej láske a pomoci. Bábkoherci Alžbeta a Šimonom Králikovci si pre Vás po predstavení pripravili aj zaujímavý workshop na ktorom si pod ich odborným vedením vyrobíme krásne bábky. S hercami s divadla SpozaVoza v nedeľu 22. novembra o 10.30 h. budeme hľadať pokojné a príjemné miesto pre život najskôr na divadelnom predstavení na motívy knižky Adriána Macha Gerda – Príbeh veľryby a neskôr o 11.15 h. nás bábkoherci pozvú k pracovnému stolu, aby sme si spoločne vyrobili magický podmorský svet s veľrybami. Víkend plný zážitkov ukončíme, za pracovným stolom, o 15.30 literárno-výtvarným workshopom na motívy knihy Adely Režnej Cukrové topánky.