Výstava bábok je predĺžená

Dátum oznamu: 29. 06. 2021

Výstava Dnes vám hráme v zlatom ráme približuje návštevníkom dejiny bábkového divadla na Slovensku. Od drevených vyrezávaných marionet, cez profesionálne divadlá, súkromné zoskupenia až k študentom Katedry bábkarskej tvorby na Divadelnej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Súčasťou sú mnohé sprievodné podujatia – komentované prehliadky, divadielka, dramatizované čítania a tvorivé workshopy. Pre veľký záujem sme sa rozhodli výstavu predĺžiť do konca júla a tak máte možnosť prežiť čaro bábkového divadla v celej jeho kráse. Príďte a dozviete sa niečo nové. Tešíme sa na vás!

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Poď z ulice do knižnice VI.