Zelená rozprávka / Divadlo + Workshop

Dátum oznamu: 28. 05. 2021

Milí rodičia a deti, už ste počuli príbeh o maličkom chlapčekovi Jankovi Hraškovi, ktorý sa vydal na skusy do sveta? Ak nie, srdečne vás pozývame do našej knižnice, kde sa túto nedeľu, 30. mája 2021, o 10. 30 h odohrá divadelné predstavenie na motívy klasickej ľudovej rozprávky Janko Hraško od známej slovenskej spisovateľky Márie Ďuríčkovej.

Kto sa ešte nebude chcieť po predstavení s Jankom rozlúčiť, môže sa zúčastniť tvorivého workshopu Papierová líštička, ktorý bude rovnako inšpirovaný rozprávkami Márie Ďuríčkovej Janko Hraško/O Janíčkovi.

Po divadelnom predstavení bude v našej knižnici zároveň prebiehať aj komentovaná prehliadka s názvom Anjeli a čerti, ktorá je súčasťou výstavy Dnes vám hráme v zlatom ráme, na ktorej budete mať možnosť vidieť tradičné marionety.

Podľa aktuálne platných hygienických opatrení MZSR je maximálna povolená kapacita na hromadných podujatiach stanovená na 50 osôb.

Na komentovanú prehliadku je vstup povolený maximálne pre 10 osôb.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.