Život s rozprávkou

Dátum oznamu: 31. 01. 2022

Preneste sa aspoň na chvíľu do sveta fantázie, do svojho detstva a vychutnajte si život s rozprávkou. Pozývame vás na vernisáž výstavy scénografky Martiny Fintorovej a jej otca Pavla Fintora vo štvrtok 3. februára 2022 o 17.00 h. spojenú s hudobným vystúpením Drahoslava Banga.

Výstavu scénických dekorácií, masiek, bábok, výtvarných objektov a návrhov scénografky Martiny Fintorovej a miniatúrnych drevených modelov jej otca Pavla Fintora si môžete pozrieť na dospelom oddelení od 4. februára do 31. marca 2022.

Výstavu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Poď z ulice do knižnice VII.

Podujatie sa uskutoční v režime OP (kompletne očkovaní; nie viac ako 180 dní po prekonaní ochorenia COVID-19; s certifikátom o výnimke z očkovania a negatívnym testom).

Tešíme sa na vás.