Čo by bolo, keby sme žili v rozprávke
/ iné, pre deti

20. 05. 2022 o 11.00 h Mestská knižnica mesta Piešťany

Verejná nahrávka programu Rádia Junior s rozhlasovým škriatkom Breptíkom a redakciou rádia, ktoré ako jediné zamestnáva ozajstnú rozprávkovú bytosť. Účinkujú Ondrej Lenárth, Ján Uličiansky, Miro Jilo a Rozália Vlasková.

Ak počúvate Rádio Junior, v rozprávke žijete každý deň. A nielen v jednej. Do dvadsiatich štyroch hodín jedného obyčajného dňa sa zmestí veľké množstvo neobyčajných rozprávok. A v týchto rozprávkach sa denne prehŕňajú naše redaktorky, ktorým pomáha (alebo skôr šarapatí?) rozhlasový škriatok Breptík. Príďte sa zoznámiť s redakciou Rádia Junior, ktorá ako jediná zamestnáva ozajstnú rozprávkovú bytosť. Okrem ozajstného škriatka stretnete aj ozajstného spisovateľa a zaspievate si s ozajstným hudobníkom. Rozprávkový kvíz preverí vaše rozprávkové vedomosti a možno spoločne vytvoríme aj celkom novú rozprávku.

Usporiadateľ: Mestská knižnica mesta Piešťany
Mesto Piešťany
Trnavský samosprávny kraj
Rozhlas a televízia Slovenska

Finančná podpora podujatia: Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. XII. ročník.
Newsletter
Detská knižnica