MAGNA ENERGIA a.s.

Kategórie
služby

Adresa
Nitrianska, 7555/18
Piešťany
921 01


Tel.: 033 / 772 07 31
Fax: 033 / 772 07 32
E-mail: magna@magnaea.sk

MAGNA ENERGIA a.s. je dodávateľom elektriny a plynu so sídlom v Piešťanoch s celoslovenskou pôsobnosťou. Na trhu s elektrinou pôsobí od roku 2007, na trhu s plynom od začiatku roka 2011. Je plne súkromnou slovenskou spoločnosťou bez účasti zahraničného kapitálu. Ako prvá v SR začala od 1. 1. 2008 realizovať dodávku elektriny aj pre domácnosti, konatelia sú prvými občanmi SR, ktorí využili právo na zmenu dodávateľa. Dnes dodáva elektrinu i plyn niekoľkým tisícom domácností a viac ako tisícke firiem.

Filozofia firmy spočíva v komplexnosti služieb súvisiacich s dodávkou, keď popri čo najlepšej cene dodávky poskytuje svojim odberateľom bohatý poradenský servis. Taktiež majú sieť regionálnych manažérov, ktorí pôsobia v každom kraji Slovenska a poskytujú kompletnú starostlivosť o klientov. Vlastní certifikát kvality ISO 9001, 14001 a 18001.

Spoločnosť MAGNA ENERGIA a.s. rozširuje svoju činnosť aj v oblasti energetických služieb - ponúka komplexnú správu tepelných zariadení. Cieľom poskytovanej energetickej služby je zlúčiť výhody lacnejšej dodávky elektriny a plynu, profesionálneho prístupu silného partnera za účelom zníženia nákladov na dodávku tepelnej energie, taktiež okamžité riešenie akútnych problémov bez nároku na vysoké investície zo strany klienta.

Kľúčové slová
energia, elektroenergetika, plyn, služby

Ukázať na mape

Newsletter
Detská knižnica