obrázok

Morning Net, s.r.o.

Kategórie
agentúry, kultúra, reklamné agentúry

Adresa
Pod Párovcami, 161
Piešťany
921 01


Tel.: 0915 758 465
E-mail: topfest@topfest.sk

Reklamná a umelecká agentúra Morning Net, s.r.o. nadväzuje na dlhoročnú tradíciu agentúr TOPFEST s.r.o. a Agentúry DUNA s.r.o.. Patrí k lídrom na poli organizovania kultúrnych a spoločenských podujatí na Slovensku, ale aj v Českej republike. Do portfólia agentúry patria koncerty, festivaly, divadelné predstavenia, mestské akcie, televízne projekty. Vlajkovými loďami sú najväčší rockový festival na Slovensku Topfest a rodinný festival Lodenica. Bránami podujatí agentúry Topfest s.r.o. prešlo už viac ako milión návštevníkov. Každoročne organizuje množstvo koncertných turné domácich i zahraničných umelcov (Kabát, Desmod, IMT Smile, Horkýže Slíže, Inekafe, Zoči Voči a mnoho ďalších).

Morning Net, s.r.o. je aj hudobným vydavateľstvom a v úzkej spolupráci s bratskou Agentúrou Žijeme hudbou zabezpečuje fullservis pri vydavateľskej činnosti (fyzické nosiče, digitálny predaj, videotvorba, booking, vlastná predpredajná sieť..). Do ich portfólia patria aj umelci ako Modus, Gladiator, Polemic, Horkýže Slíže, Zoči Voči, Konflikt, Aya, Arzén, Na skle maľované, rozprávky pre deti a iné.

Intenzívne podporuje mnohé športové kluby (ŠHK 37 Piešťany, Futbalová škola Piešťany), sociálne znevýhodnené skupiny obyvateľstva, detské domovy, aktívna podpora ochrany životného prostredia a ekológia atď.

Kľúčové slová
umenie, reklama, reklamné agentúry, umelecké agentúry

Ukázať na mape

Newsletter
Detská knižnica