Knihotúlanie

Knižnica Online / Čítame cez web / Knihotúlanie

Literárna talkshow / Čítame cez web

Premiéra online prezentácie: 10.9.2020

Dnes Vám priblížime naše podujatie Knihotúlanie, ktoré sa konalo 31. augusta 2020 v piešťanskej knižnici. Naše pozvanie prijali herečka Lucia Hurajová, ilustrátorka Daniela Olejníková, spisovateľ Marek Vadas a bábkoherec Lukáš Tandara. Rozprávali sme sa o literatúre, festivale Zázračný oriešok a novinkách, ktoré pre nás umelci chystajú. Pozrite si naše video.

 

 

 

Literárna kaviareň / Čítame cez web

Premiéra online prezentácie: 6.8.2020

Dnes Vám priblížime naše podujatie Knihotúlanie, ktoré sa konalo 20. júla v hoteli Thermia Palace. Je to literárna kaviareň, do ktorej si pozývame známe osobnosti zo Slovenska a Čiech. Sú to spisovatelia, ilustrátori, herci, režiséri, osobnosti Piešťan. Rozprávame sa o knihách, literatúre, umení. Naše pozvanie prijali Zuzana Kronerová, Dušan Dušek, Ján Uličiansky a Lukáš Ondruš. Pozrite si naše video.

 

 

 

Knihotúlanie / Čítame cez web

Premiéra online prezentácie: 24.4.2020

Milí naši čitatelia, pozývame Vás do našej literárnej kaviarne ONLINE. Podujatie Knihotúlanie si našlo svojich priaznivcov a preto sme sa rozhodli sprostredkovať Vám ho cez obrazovku. Vybrali sme pre Vás krásnu rozhlasovú ukážku z tvorby herečky Emílie Vášáryovej.

 

 

 

 

Newsletter
Detská knižnica