Peter Lipa Band

Typ podujatia
koncert

Dátum, čas a miesto konania
31. 07. 2020 o 19.30 h | La Musica caffe / restaurant / music bar

UsporiadateľInternational Jazz Piešťany n. o.
La Musica caffe / restaurant / music bar

Popis
Najznámejší slovenský jazzový spevák Peter Lipa je momentálne naozaj činorodý a krátko po premiére albumu Slovenské evergreeny uviedol na svet nový album Dobré meno. Ide o "štandardný" lipovský album s vlastnými piesňami speváka na pomedzí jazzu, soulu, bluesu a popu a jeho skoré vydanie je podľa Lipu spôsobené tým, že kontinuálne nadväzuje na Slovenské evergreeny.

Druhý album je vlastne jeho priame pokračovanie,“ hovorí Peter Lipa v rozhovore pre Aktuality.sk. „Okrem štyroch skladieb na Evergreeny sme v rámci jednej štúdiovej session s mojou kapelou nahrali aj deväť mojich piesní. Dokonca som rozmýšľal, že ich vydám naraz, ale potom som si povedal, že toto si mohol dovoliť asi len Prince a nebudem si sám sebe konkurovať, takže je medzi nimi štvormesačný odstup.”

Peter Lipa (spev), Peter Lipa ml. (klávesy), Miroslav Fedor (bicie), Radovan Tariška (saxofón) a Michal Šimko (basgitara)

Mestská kvetinová záhrada už po niekoľký krát privíta tohto významného hosťa s kapelou, tentokrát ako súčasť programu Festivalu Doda Šošoku.

Vstupenky si môžte zakúpiť na bráne pred začiatkom koncertu. Rezervovať stôl si môžte na 0911 032 725 alebo 0903 133 462.

Newsletter
Detská knižnica