Rozhovory

Video / Zázračný oriešok

Tereza Oľhová / rozhovor

Premiéra online prezentácie: 18.6.2024

Z pera spisovateľky a scenáristky Terezy Oľhovej pochádza množstvo krásnych knižiek pre detského čitateľa. Rozhlasová adaptácia jednej z nich súťažila na 13. festivale rozhlasových rozprávok Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase – Rozhlas v knihe. Vo video rozhovore sa dozviete, o aký titul išlo a autorka prezradila prečo jej je festival blízky.

Denisa Fulmeková / rozhovor

Premiéra online prezentácie: 21.6.2024

Vyštudovaná žurnalista a spisovateľka Denisa Fulmeková zavítala do knižnice počas festivalu Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase – Rozhlas v knihe. Ako sa cítila na 13. ročníku medzinárodného podujatia pre deti a čo v blízkej dobe chystá, prezradila v nasledujúcom video rozhovore.

Jana Bodnárová / rozhovor

Premiéra online prezentácie: 22.6.2024

Jana Bodnárová je prozaička, poetka, scenáristka a dramatička, ktorá píše krásne knižky pre deti. Tú najnovšiu s názvom Nekonečná záhrada a princeznička Xi-Xi, ktorá vyšla vo vydavateľstve Perfekt v januári 2024, predstavila deťom v knižnici vo štvrtok 23. mája v rámci 13. ročníka festivalu Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase – Rozhlas v knihe. Vo video rozhovore prezradila, ako sa v Piešťanoch cítila.
Newsletter
Detská knižnica