Dôležitý oznam: Piešťanská knižnica bude zatvorená

Dátum oznamu: 16. 11. 2023

Mestská knižnica mesta Piešťany bude v termíne od 27. novembra do 20. decembra 2023 pre verejnosť zatvorená. Dôvodom je plánovaná rekonštrukcia hlavného schodiska v budove.

Piešťanská knižnica bude v uvedenom termíne pre návštevníkov úplne zatvorená, čo znamená, že nebude možné si požičať, ani vrátiť knihy, ale ani využívať počítačové služby. V tomto čase knižnica nebude posielať upomienky, ani uplatňovať sankcie. Nemusíte sa preto obávať prípadnej končiacej výpožičnej lehoty v tomto termíne – knihy môžete bez sankcie vrátiť po opätovnom otvorení knižničných priestorov. Informáciu o rekonštrukcii dostanú čitateľky a čitatelia zaregistrovaní v piešťanskej knižnici aj prostredníctvom SMS správy. Túto efektívnu službu komunikácie s návštevníkmi knižnica zaviedla len nedávno, pričom jej súčasťou je upozorňovanie na končiace výpožičky, zmeny v držaných rezerváciách, či vystavení upomienok.

Kolektív knižnice vopred ďakuje za pochopenie a teší sa na vás od 21. decembra 2023.