Piešťanský knihovar II

Dátum oznamu: 09. 09. 2021

Od 10. do 14. septembra vás pozývame do mestskej knižnice aj do Piešťanského informačného centra na Pribinovej 2. Nenechajte si ujsť počas Piešťanského knihovaru II rôzne autorské a scénické čítania, workshopy, výstavy knižných ilustrácií, divadelné predstavenia pre deti i dospelých.
V piatok 10. septembra sme pre vás pripravili scénické čítania na motívy knihy Jána Uličianskeho Leonardo, kocúr z ulice a na motívy knihy Jaroslavy Blažkovej a Marty Rázusovej-Martákovej. Piešťanské informačné centrum na Pribinovej 2 je obohatené o nové výstavy. Môžete tam vidieť výstavu ilustrátorky Kataríny Ilkovičovej a výstavu ilustrácií Miloša Koptáka.
Sobota ponúka bohatý program pre detského návštevníka knižnice i jeho rodičov plný dramatizácie z kníh tvorby Adriana Macha a prezentáciu knihy slovenskej spisovateľky Andrey Gregušovej.
Na divadelné predstavenie RozKrávka vás pozývame v nedeľu o 10.30 h do mestskej knižnice. 
Tvorivé aktivity pre deti sú pripravené v Piešťanskom informačnom centre na Pribinovej 2 v pondelok, spolu s výstavami ilustrácií Kataríny Ilkovičovej a Miloša Koptáka.
V utorok o 17.00 h si môžete pozrieť online čítanie z rozprávkových kníh Z rozprávky do rozprávky, ktoré budú uverejnené na webe, na Facebooku alebo na YouTube knižnice.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Zaži knihu.

Tešíme sa na vás.
Newsletter
Detská knižnica