Prečítajte si čerstvé Novinky z knižnice

Dátum oznamu: 24. 10. 2023

Najnovšie vydanie našich knižničných e-novín je vonku! Pohodlne sa usaďte, urobte si kávičku alebo čaj a ukradnite si chvíľku pre seba. Novinky z knižnice, čerstvé a ešte „voňavé“, čakajú na našej webovej stránke len na to, kým ich rozkliknete.

Prvé tohtoročné vydanie Noviniek z knižnice je bohatšie, ako ste boli doposiaľ zvyknutí. Zaspomínate si vďaka nemu na minuloročné Knihotúlania, ba dokonca aj na premiéru bábkového predstavenia Mačky letia do Kanady. Čakajú na vás rozhovory, informácie o výstavách, besedách a úspešných podujatiach. Vedeli ste o tom, že sme vystavovali v stovežatej Prahe? Spomínate si na niektoré slávne osobnosti, ktorým sme v ostatných mesiacoch vzdali hold?

Od posledného vydania e-novín našu knižnicu navštívilo množstvo významných domácich i zahraničných tvorcov – spisovateľov, ilustrátorov, hercov, moderátorov či dokonca aj hudobníkov. Spoločne sme absolvovali stovky workshopov, divadielok, desiatky moderovaných diskusií a výstav.

Prečítajte si prierez tým najvýnimočnejším. Pozrite sa, ako sa nám v posledných mesiacoch darilo. A možnože sa dokonca dozviete, čo chystáme v najbližšom čase! A preto, milé čitateľky, milí čitatelia, prajeme príjemné chvíle strávené s našimi jedinečnými e-novinami, ktoré vo svojej podobe a vizuálnom spracovaní v slovenskom knihovníctve nemajú obdobu.

Novinky z knižnice si prečítate TU.