Z každej rozprávky trošku / Výstava

Dátum oznamu: 30. 12. 2021

Výstava Kde bolo, tam bolo … mapuje tvorbu renomovaného slovenského výtvarníka za ostatné roky v spolupráci s vydavateľstvom BUVIK. Knihy, ktoré ilustroval pre toto vydavateľstvo sú určené pre najmenších čitateľov. Obsahujú klasické rozprávky, ktoré vydavateľstvo BUVIK svojou vydavateľskou činnosťou neustále uchováva aj pre ďalšie generácie. Prevedieme vás, virtuálne, výstavou a tvorbou Vladimíra Krála od prvej po poslednú knižku. Nebudú chýbať pesničky a bábky. Výstava a jej sprievodné podujatia sú súčasťou festivalu českej a slovenskej tvorby Keď čítanie je čtení XIII. Koná sa pod záštitou českého veľvyslanca na Slovensku Tomáša Tuhého a primátora mesta Piešťany Petra Jančoviča. Realizuje sa s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín – KULTMINOR, vydavateľstva BUVIK a Mesta Piešťany.

Všetky online prehliadky výstav.